Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Kasjer/Sprzedawca CH Max
Treść ogłoszenia
Opis:

WYMAGANIA
• optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• odpowiedzialność i sumienność
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• znajomość obsługi kasy fiskalnej

OBOWIĄZKI
• sprzedaż obsługa klienta w CHEERS BISTRO CH MAX CHRZANOW

MILE WIDZIANE
• doświadczenie w obsłudze klienta

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• prace w zgranym zespole
• mozliwosc dostasowania/wyboru godzin pracy

Aplikacje ze zdjęciem prosimy załączyć i przesyłać za pomoca "Skontaktuj się z ogloszeniodawca" ponizej.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Kasjer/Sprzedawca CH Max
Liczba odsłon: 4
Kontakt
*ukryty*
Telefon:
+48603925351
Nr gadu-gadu:
0